Joga Restorative -zimowy warsztat relaksu/ 29 lutego 2020


Jak odpocząć, żeby odpocząć?
Zapraszamy na warsztat całkowicie poświęcony nauce głębokiego relaksu, oraz bardzo skutecznej regeneracji ciała i umysłu w życiu codziennym wg metody Judith H.Lasater.

Data: 29 lutego 2020 / sobota
Godzina: 17.00 - 20.00

Mówi się ludziom, że mają odpoczywać, ale nie mówi się jak robić to świadomie, aby ciało zareagowało głębokim, prawdziwym relaksem.

Warsztat składa się z 1 sesji. Zaczniemy kilku minutową medytacją w siadzie. Sesja składa się z kilku bardzo wygodnych, odpowiednio podpartych asan oraz z jednej siavasany. Czas trwania w poszczególnych pozycjach to od 7 do 20 min po to, aby ciało miało czas na dopasowanie się do pozycji i w pełni się zrelaksowało.
We wszystkich pozycjach bardzo ważne jest prawidłowe ułożenie i podparcie głowy oraz szyi jak również zapewnienie ciepła dłoniom i stopom.

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich spragnionych relaksu, także dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w jodze. Zapraszamy szczególnie tych, którzy są zmęczeni, zestresowani, wyczerpani oraz tych, którzy przez 3 godziny chcą robić nic, aby skutecznie odpocząć.

Więcej o metodzie.
RESTORATIVE YOGA - regeneracja, relaksacja, przywracanie sił.
Założeniem Jogi Restorative jest wprowadzenie ćwiczącego w stan głębokiego relaksu poprzez odpowiednie ułożenie i podparcie ciała różnymi pomocami do jogi (kocami, wałkami, klockami) tak aby żaden mięsień nie pracował. Ciało ma wówczas szansę na wejście w stan kojącego relaksu, co przekłada się na wyciszenie myśli i uspokojenie emocji. Joga Restorative to relaksacyjne warianty klasycznych asan. Joga Restorative ma na celu, otwieranie ciała a nie rozciąganie go czy wzmacnianie.
Regularna praktyka Jogi Restorative łagodzi skutki chronicznego stresu, niweluje niecierpliwość, frustrację, irytację, złość, napięcie mięśniowe, ból głowy.
Głęboki relaks umożliwia odnowę fizyczną, psychiczną i duchową.


Prowadzi OLIWIA JAKUBIK - instruktorka technik i metod relaksacyjnych, jedna z trzech dyplomowanych nauczycielek w Polsce Jogi Restorative wg metodyJudith.H.Lasater
oraz certyfikowana nauczycielka Jogi Iyengara w stopniu Intro II.

Inwestycja: 95 zł
Zapisy: Natalia Staninska
szkola@gmail.com
tel. 504 422 725

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 45zł na konto:
83 1140 2004 0000 3502 7789 2469
z dopiskiem: Joga Restorative
*zaliczka jest bezzwrotna

Zapraszamy,
Joganika Szkoła Jogi & Ogrody Oliwii