Joga rodzinna


Joga rodzinna to zajęcia jogi dla dzieci wraz z opiekunami. Podczas zajęć nie tylko rozwijamy świadomość ciała, równowagę i ogólną koordynację ruchową, ale przede wszystkim mamy okazję, by skupić się na naszej relacji z dzieckiem, doświadczyć współpracy i bliskości.
 
???? ŚRODY 16:15 - 17:00
???? Miejsce: Joganika Szkoła Jogi w Katowicach, ul. Gallusa 10
???? Inwestycja: 45zł pojedyncze wejście lub 140zł karnet 4 wejścia (za parę: osoba dorosła + dziecko).
 
???? Podczas zajęć wykorzystywane są różne formy ruchu (poza asanami praktykowanymi indywidualnie, w parach i w grupie m.in. elementy Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne i swobodne ekspresja ruchowa), rożne formy uważności (skupienie na oddechu, ruchu, zmysłach) oraz elementy relaksacji.
???? Zajęcia są kolorowe, pełne dźwięków, faktur, zapachów i wyobraźni, często mają formę opowieści. Bazuję na budowaniu relacji i staram się podążać za potrzebami dzieci i ich dorosłych.
⭐️ Zapraszamy opiekunów z dziećmi w wieku 3-7 lat. (Jeśli dziecko jest w innym wieku, a chcecie przyjść na zajęcia - skontaktuj się z nami.) ⭐️
 
Prowadząca: Klementyna Józek - z wykształcenia pedagożka, psycholożka, terapeutka SI, instruktorka Masażu Shantala, instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga, trenerka uważności wg programu Kosmos i Kajo.
 
???? Prowadzimy zapisy! szkola@joganika.pl
Zapraszamy !

Terminy zajęć

środa
16:15 - 17:00

Zobacz aktualny grafik