Majówka z jogą 2023/ odbyła się


To już kolejna majówka, którą organizujemy w tym wyjątkowym miejscu. 

Wyobraź sobie 5 niespiesznych dni, podczas których delektujesz się górskimi widokami i nic nie musisz. Masz czas dla siebie, na spokojne i pyszne posiłki. Czas na pogłebioną pracę z ciałem. Czas na wszystko, na co nie masz przestrzeni na co dzień.
Wyobraź sobie, że wyjeżdżasz z majówki w wygodnym ciele, z dużą energią i ze spokojną głową.
Spędź z nami 5 dni i 4 noce w Domu Przebudzeń. To ok 1 h drogi z Katowic i ponad godzinę jazdy z Krakowa.

       

Medytacja na dzień dobry, 2 praktyki jogi dziennie, czas wolny na spacery i rozmowy.Dom Przebudzeń otoczony jest górami i lasami, co sprzyja wyciszeniu oraz uwolnieniu sił witalnych. Będziemy praktykować w jasnej i przestronnej sali, z dużą ilością okien, które pozwolą na głębsze obcowanie z naturą.

Nasze wyjazdy są kameralne, na majówce spodziewaj się nie więcej niż 16 osób.

Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od długości praktyki. Jeśli jesteś początkujący w jodze- bez obaw, poradzisz sobie. Jeśli praktykujesz już dłużej, pogłębisz swoją praktykę. 

Termin: 29 kwietnia - 3 maja / sobota - środa
Gdzie: Porąbka, Ośrodek Dom Przebudzeń 
Cena: od 1780 zł

Miejsce:

Zamieszkamy w nowo powstałym ośrodku położonym na stoku malowniczej góry Bukowski Groń. Góry i Jezioro Międzybrodzkie widoczne są z wielu miejsc, więc będziemy mogli się nim cieszyć zarówno przy porannej medytacji, potem kawie czy owsiance jak i podczas praktyki jogi w specjalnie przeznaczonej do tego sali. Beskid Mały posiada liczne szlaki turystyczne, które można przejść w niedługim czasie. 

Do dyspozycji mamy 7 pokoi (5 pokoi 2osobowych, 3osobowy i jeden 4osobowy). Wszystkie pokoje są z prywatną łazienką. 

 

 

O nas, czyli kto prowadzi wyjazd

Natalia Staninska i Janusz Skubaczkowski - wyjazdy z jogą organizujemy od 5 lat, a nasza jogowa społeczność cały czas się powiększa. Naszą misją jest tworzenie sprzyjających warunków do zbudowania dobrej relacji ze swoim ciałem. Wyjazdy temu bardzo sprzyjają. Prowadzimy zajęcia z dużą uważnością i lubimy towarszyszyć innym w ich drodze.
Wierzymy, że poprzez jogę i szeroko pojęty świadomy ruch, możemy rozkwitać oraz cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem na co dzień.

Natalia praktykuję jogę od 13 lat, a uczę od 8 lat. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi metodą BKS Iyengara. Uwielbiam pracować subtelnie, terapeutycznie, z uważnością na relaks i regenerację. Specjalizuję się w pracy z powięzią oraz treningu dna miednicy. Ukończyłam również kurs nauczycielski Jogi Powięziowej Integralnie u Wojtka Karczmarzyka.
Od 2018 roku tworzę Szkołę Jogi Joganika w Katowicach.

Janusz od 25 lat łączę doświadczenie taneczne z praktyką jogi. Zaczynałem praktykować i uczyć jogi, kiedy jeszcze niewiele osób w Polsce o niej słyszało. Uczyłem się od najbardziej doświadczonych nauczycieli. Jestem również nauczycielem tańca współczesnego, choreografem, wykładowcą na kierunku Taniec Akademii Muzycznej w Katowicach. Spełniam się przede wszystkim jako pedagog i w pracy z ludźmi.

W 2020 roku stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, platformę Joganika Online. To internetowa szkoła jogi, przestrzeń domowej i bezpiecznej praktyki jogi.
Jeśli nigdy z nami nie praktykowałeś/aś i chcesz się przekonać, czy joga z nami jest dla Ciebie, spróbuj praktyki online z nami tutaj.

Opinie o naszych wyjazdach:

"Jestem świeżo po weekendowym wyjeździe z Joganiką i z całego serca polecam tę szkołę. Natalia i Janusz swoimi zajęciami oraz stworzoną atmosferą naładowali moje wyczerpane "baterie" i zmobilizowali ciało do aktywnego wejścia w okres wiosny" Katarzyna Hajduk-Parkitna

"Bardzo rozwijające zajęcia i wspaniali prowadzący. Doskonałe połączenie humoru, uważności i indywidualnego podejścia do każdego praktykujacego. Serdecznie polecam wszystkim." Ewa Konieczny Folek

"Jestem świeżo po wyjeździe tygodniowym z Joganiką . Natalia i Janusz to świetni nauczyciele . W zajęciach było coś co bardzo sobie cenię - precyzja w tłumaczeniu szła w parze z uśmiechem , dokładne robienie figur z szeroko pojętym luzem . Bo właśnie po to ćwiczymy jogę ! Dziękuję i do zobaczenia na kolejnym wyjeździe !" Magda Szula-Wieczorek

"Poznałam Natalię i Janusza na weekendowym wyjeździe z jogą. Jestem zachwycona w jaki sposób prowadzą zajęcia oraz w jaki sposób tworzą super atmosferę grupy. Świetna energia :-) Zdecydowanie polecam!" Magdalena Cieśla

Wyjątkowe jedzenie prosto z Matecznika

Ania gotuje wyjątkowo. Cieszymy się, że znowu będzie rozpieszczać nasze wege podniebienia. Ania przez wiele lat prowadziła rozpoznawalne wege bistro Matecznik w Ustroniu. Od roku jednak już w pełym wymiarze gotuje na warsztatach rozwojowych, podczas których jedzenie jest ważnym punktem programu.
Zdrowe i ekologiczne dania roślinne to oczko w głowie Ani. Będzie pysznie, z sercem na talerzu.

             

DLA KOGO - DLA KAŻDEGO
Na warsztaty zapraszamy joginów ćwiczących od dawna, jak i od wczoraj. Program zajęć będzie tak dopasowany, aby każdy mógł skorzystać. Metoda, którą prowadzimy zajęcia, daje możliwość praktyki wszystkim osobom bez względu na kondycje, stan ciała czy przebyte urazy.

Harmonogram wyjazdu

29 kwietnia (sobota)
15.00- 16.00 przyjazd i zakwaterowanie
17.00 – 18.30 praktyka jogi
18:30 kolacja

30 kwietnia - 2 maja (niedziela - wtorek)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:00-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad i czas wolny
16.30 – 18.00 regeneracyjna praktyka jogi
18:30 kolacja

3 maja (środa)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:00-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad
13:00 pożegnanie

* Plan pobytu może ulec niewielkim zmianom.

Cena

- 1780 zł / od osoby przy wpłacie zadatku do 31 stycznia
- 1880 zł/ od osoby/ przy wpłacie zadatku po 31 stycznia

W cenę wliczone są:
- zajęcia jogi
- 4 noclegi
- pełne wegetariańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
+ gwarantowana dobra energia i odpoczynek!

 Z uwagi na kameralność obiektu i wyjazdu osoby, które chcą towarzyszyć w wyjeździe płacą taką samą cenę jak osoby praktykujące.

   

Zapisy

- zapisy prosimy kierować na maila: warsztaty@joganika.pl
- po potwierdzeniu mailowym, proszę o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 480 zł na konto
mBank 83 1140 2004 0000 3502 7789 2469
tytułem „joga majówka 2023”

Zadatek jest zwracany tylko, jeśli wyjazd zostanie odwołany z powodu organizatorów (szkołę jogi Joganika). Rezygnacja z warsztatu na 7 dni przed lub w dniu warsztatu łączy się z pokryciem pełnej kwoty za wyjazd.

ZAPISY I INFORMACJE:
warsztaty@joganika.pl
Natalia: tel.  517 650 697

DOJAZD:
We własnym zakresie. Jeśli nie masz jak dojechać, napisz do nas.

Serdecznie zapraszamy :)
Natalia i Janusz/ Joganika Szkoła Jogi
www.joganika.pl