ODBYŁ SIĘ/ Weekend z jogą w Kotlinie Kłodzkiej / 19 - 21 czerwca 2020


Weekend z jogą w Kotlinie Kłodzkiej / 19 - 21 czerwca 2020

Spędź z nami czerwcowy weekend, w przytulnym i magicznym miejscu zatopionym w górach. 
Będziemy praktykować jogę 2 razy dziennie, będziemy wylegiwać się na tarasie, przy szumiącym potoku lub spacerować po górach i lesie.

Dom, w którym zamieszkamy usytuowany jest nad szumiącym potokiem, pod Suchoniem - górą porośniętą buczyną, na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura2000. Jest to doskonała baza wypadowa dla wszystkich pragnących odkrywać uroki Kotliny Kłodzkiej.

Dom jest nowy, klimatycznie urządzony zachowaniem stylu charakterystycznego dla architektury Ziemii Kłodzkiej. Warunki zakwaterowania są na wysokim poziomie. Z tarasu i wygodnie urządzonej werandy zachwyca widok na Góry Bystrzyckie, i piękne zachody słońca. 

Termin: 19 - 21 czerwca / od piątku do niedzieli
Gdzie: Idzików, Kotlina Kłodzka 
Cena: 600 zł

POKOJE
Nasze wyjazdy są zawsze kameralne, ponieważ lubimy praktykę w mniejszej grupie i możliwość swobodnego poznania się.
Mamy do dyspozycji 6 pokoi 2 osobowych i jeden duży pokój 3osobowy. Każdy z łazienką. Pokoje o wysokiem standardzie.
Do dyspozycji wszystkich Gości pozostaje również wspólna kuchnia z dużą jadalnią, weranda z widokiem na góry, ogród z miejscem na ognisko i sala do praktyki. 
Dom jest nowy, a pokoje urządzone z wysokiej jakości materiałów i z zachowaniem stylu charakterystycznego dla architektury Ziemii Kłodzkiej. Jest pięknie!

PROWADZĄCY
Natalia Staninska i Janusz Skubaczkowski - jesteśmy dyplomowanymi nauczycielami jogi metodą BKS Iyengara. Uczymy jogi od wielu lat. Przez większość życia związani byliśmy z Krakowem. Od dwóch lat mieszkamy w Katowicach. Artystyczne dusze, z dorobkiem tanecznym. Wspólnie prowadzimy Szkołę Jogi Joganika w Katowicach.
Regularnie bierzemy udział w warsztatach z międzynarodowymi nauczycielami i nieustannie się szkolimy. Prowadzimy zajęcia z energią i oddaniem, ale też z uwagą na precyzyjne wykonywanie pozycji i bezpieczeństwo praktyki.

DLA KOGO - DLA KAŻDEGO
Na warsztaty zapraszamy joginów ćwiczących od dawna, jak i od wczoraj. Program zajęć będzie tak dopasowany, aby każdy mógł skorzystać. Metoda, którą prowadzimy zajęcia, daje możliwość praktyki wszystkim osobom bez względu na kondycje, stan ciała czy przebyte urazy.

Joga Iyengara - to medytacja w ruchu tak mawiał sam twórca metody. Charakteryzuje się precyzją ruchu, skupia się na jak dokładniejszym wykonywaniu asan. Do praktyki wykorzystywane są pomoce jogiczne takie jak: paski, klocki, koce, wałki, krzesła dzięki tym pomocom możliwe jest wykonanie każdej asany nawet w przypadku ograniczeń fizycznych, chorób czy kontuzji.

Harmonogram wyjazdu

19 czerwca (piątek)
15.00- 16.00 przyjazd i zakwaterowanie
16.30 – 18.00 praktyka jogi (gdyby się okazało, że uczestnicy dotrą później - praktyka odbędzie się po kolacji)
18:30 kolacja

20 czerwca (sobota)

8.30  śniadanie
9:30-11:00 praktyka jogi + pranayama
12:00 obiad / górskie spacery/ wycieczka do Międzygórza
16.30 – 18.00 praktyka jogi
18:30 kolacja

21 czerwca (niedziela)

8:30 śniadanie
9:30 – 11.00 praktyka jogi
12:00 obiad 
13:00 pożegnanie

* Plan pobytu może ulec niewielkim zmianom. W planach mamy też medytację, pora do ustalenia.

ATRAKCJE:
Będąc w Idzikowie warto wybrać się do Międzygórza, które jest nazywane Perłą Sudetów. To klimatyczna miejscowość, posiadająca unikatową dziewiętnastowieczną zabudowę w stylu norwesko-szwajcarskim. Malownicze położenie wśród dzikich i pięknych gór Masywu Śnieżnika sprawia, że można poczuć się tam jak w bajce.


CENA
Przy rezerwacji i wpłacie zaliczki do 5 czerwca 2020:
600 / od osoby

Przy rezerwacji i wpłacie zaliczki po 5 czerwca 2020:
660 zł / od osoby

*decyduje data wpłynięcia zadatku na konto

W cenę wliczone są: zajęcia jogi 2 razy dziennie, 2 noclegi, pełne wegetariańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja).

DOJAZD
We własnym zakresie, przy zapisie prosimy o informację w jaki sposób będziecie docierać na miejsce, to pomożemy Wam się wzajemnie skomunikować.

ZAPISY I INFORMACJE
Zadatek w wysokości 250 zł proszę wpłacić na konto 
83 1140 2004 0000 3502 7789 2469 
z dopiskiem „joga czerwiec”
Reszta w gotówce na miejscu. Zadatek jest bezzwrotny. Rezygnacja z warsztatu jeden dzień przed lub w dniu warsztatu łączy się z pokryciem pełnej kwoty za wyjazd.

Zapisy: 
szkola@joganika.pl
lub
504-422-725

 Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na macie w niecodziennych okolicznościach przyrody :) 
Natalia i Janusz/ Joganika Szkoła Jogi
www.joganika.pl