Warsztaty Jogi Restorative z Oliwią Jakubik


Data publikacji: 2021-09-27

???? Tu odpoczniesz.
Jesienny cykl warsztatów relaksacyjnych. ????
Zapraszamy na warsztaty poświęcone nauce głębokiego relaksu oraz bardzo skutecznej regeneracji ciała i umysłu w życiu codziennym wg metody Judith H.Lasater. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich spragnionych relaksu, także dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w jodze.

???? Pierwszy warsztat - Spokojna głowa
Data: 24.10.2021
Godzina: 15:00-18:00

Na tym warsztacie zajmiemy się głową, żeby ją wyciszyć, zrelaksować, odprężyć, w atmosferze życzliwości, troski i serdeczności. Otulimy głowę miękką chustą, aby ograniczyć dostęp światła i dźwięków. Taki zabieg jest bardzo pomocny w skutecznym odpoczywaniu.
Warsztat składa się z 3 godzinnej sesji. Zaczniemy medytacją w siadzie na wałku, spokojnie przejdziemy przez dwie relaksacyjno - regeneracyjne asany (z użyciem wałków, koców, klocków) oraz przyjmiemy wygodną, podpartą siavasanę, w będziemy obserwować poszczególne części ciała i przypatrzymy się swojemu oddechowi. Na koniec zrobimy długą prowadzoną siavasane, aby ciało mogło w pełni poczuć się bezpieczne i puścić wszelkie napięcia.
Zapraszamy szczególnie tych, którzy są zmęczeni, zestresowani, wyczerpani oraz tych którzy przez 3 godziny chcą robić nic, aby odpocząć.
Podaruj głowie relaks, a ona z pewnością będzie ci za to wdzięczna.

???? Drugi warsztat - Oczy odpoczywają
Data: 05.12.2021
Godzina: 15:00-18:00
 
Ten warsztat będzie poświęcony nauce głębokiego relaksu dla oczu oraz skutecznej regeneracji ciała i umysł oraz wyciszania głowy.
Warsztat składa się z 3 godzinnej sesji. Poznamy na nim ćwiczenia, które łączą oddychanie, wizualizację i relaksację. Praktyka ta nazywana jest " oddychaniem oczami" i jest formą medytacji. Przejdziemy również przez bardzo wygodne, odpowiednio podparte asany, w których ciało będzie głęboko odpoczywało, a oczy będą stawały się miękkie i rozluźnione. Pozycje te dają ulgę zmęczonym oczom i ciału. Sesja kończy się siavasaną czyli "pozycją trupa" (leżymy na plecach z podpartą głową i podpartymi kolanami, przykryci kocem).
Dodatkowo będziemy wykorzystywać woreczki z siemieniem lnianym na oczy, które jeszcze bardziej pozwalają oczom rozluźnić się i odprężyć.
???? Prowadzi Oliwia Jakubik - instruktorka technik i metod relaksacyjnych, dyplomowana nauczycielka jogi metodą B.K.S Iyengara w stopniu Intro II oraz dyplomowana nauczycielka Jogi Restorative wg metody Judith H. Lasater.

Możesz wziąć udział w pojedynczym warsztacie lub w cyklu dwóch.

???? Inwestycja:
Jeden warsztat - 140 zł
Pakiet 2 warsztaty - 250 zł, zamiast 280 zł (oszczędzasz 30 zł)
???? Zapisy i informacje:
szkola@joganika.pl
tel. 517 650 697

Ilość miejsc jest ograniczona.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zadatku w wysokości:
70zł (pojedynczy warsztat)
120zł ( jeśli chcesz wziąć udział w obu warsztatach)
na konto: 83 1140 2004 0000 3502 7789 2469
z dopiskiem: zadatek Joga Restorative
*zadatek jest bezzwrotny

Zapraszamy ????
Joganika Szkoła Jogi & Ogrody Oliwii