Weekend z jogą na Jurze – wiosenne przebudzenie/ 20 - 22 marca 2020


Koniec marca to dobry czas, żeby naładować wymarznięte zimą dusze i ciała oraz przygotować się i wzmocnić przed nadejściem wiosny. Praktyka jogi będzie nastawiona z jednej strony na regenerację, a z drugiej na aktywne wzmocnienie przed wiosną.
Tym razem chcemy Was zabrać na malowiniczą Jurę Krakowsko-Częstochowską, do Podlesic- zaledwie 60 km od Katowic, a 80 od Krakowa.

Termin: 20 – 22 marca 2020 / od piątku do niedzieli
Gdzie: Trafo Base Camp, Podlesice
Cena: 480 zł

MIEJSCE
Trafo Base Camp usytuowane jest w Podlesicach jednej z najczęściej odwiedzanych miejscowości związanych ze wspinaniem na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
Podlesice słyną również z ciekawych szlaków rowerowych i pieszych.
W okolicy na szlaku "Orlich Gniazd" znajdują się zamki w Mirowie, Bobolicach, Ogrodzieńcu, Ryczowie.
W Trafo Base Camp czekają na nas nowoczesne pokoje każdy z łazienką, przepyszne i zdrowe wegetariańskie jedzenie,
To przyjemne i klimatyczne miejsce stworzone z pasją przez wspaniałych właścicieli Aldonę i Marcina. Mówi się, że miejsce tworzą ludzie tak właśnie jest w Trafo Base Camp.

     

PROWADZĄCY
Natalia Staninska i Janusz Skubaczkowski - jesteśmy dyplomowanymi nauczycielami jogi metodą BKS Iyengara. Uczymy jogi od wielu lat. Przez większość życia związani byliśmy z Krakowem. Od dwóch lat mieszkamy w Katowicach. Artystyczne dusze, z dorobkiem tanecznym. Wspólnie prowadzimy Szkołę Jogi Joganika w Katowicach.
Regularnie bierzemy udział w warsztatach z międzynarodowymi nauczycielami i nieustannie się szkolimy. Prowadzimy zajęcia z energią i oddaniem, ale też z uwagą na precyzyjne wykonywanie pozycji i bezpieczeństwo praktyki.

DLA KOGO - DLA KAŻDEGO
Na warsztaty zapraszamy joginów ćwiczących od dawna, jak i od wczoraj. Program zajęć będzie tak dopasowany, aby każdy mógł skorzystać. Metoda, którą prowadzimy zajęcia, daje możliwość praktyki wszystkim osobom bez względu na kondycje, stan ciała czy przebyte urazy.

Joga Iyengara - to medytacja w ruchu tak mawiał sam twórca metody. Charakteryzuje się precyzją ruchu, skupia się na jak dokładniejszym wykonywaniu asan. Do praktyki wykorzystywane są pomoce jogiczne takie jak: paski, klocki, koce, wałki, krzesła dzięki tym pomocom możliwe jest wykonanie każdej asany nawet w przypadku ograniczeń fizycznych, chorób czy kontuzji.

Harmonogram wyjazdu

Piątek
16.00 – 17.00 zakwaterowanie
17:30 praktyka regeneracyjna
19:00 kolacja

Sobota

9:00 lekkie śniadanie – owsianka – herbata
9:30-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad i sjesta
16.00 - 17.30 praktyka regeneracyjna
18:00 kolacja

Niedziela

9:00 lekkie śniadanie – owsianka – herbata
9:30 – 11.00 praktyka jogi
12:00 obiad
13:00 zakończenie

* Plan pobytu może ulec niewielkim zmianom.
** Przez cały pobyt można bezpłatnie korzystać ze ścianki wspinaczkowej, znajdującej się na terenie obiektu. Za dodatkową opłatą jest możliwość zorganizowania wyjścia w skały z instruktorem. Cena jest uzależniona od ilości chętnych.

     

CENA
480 zł za jedną osobę.
W cenę wliczone są: zajęcia jogi, 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, pełne wegetariańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
oraz * nielimitowany dostęp do bulderowni (ścianki wspinaczkowej)

Osoby towarzyszące 350 zł za jedną osobę, w miarę dostępności miejsc. Pierwszeństwo mają osoby praktykujące.


ZAPISY I INFORMACJE
Zadatek w wysokości 200 zł proszę wpłacić na konto
83 1140 2004 0000 3502 7789 2469
z dopiskiem Joga na jurze
Zadatek jest bezzwrotny.

Zapisy:
szkola@joganika.pl
lub
504-422-725

Dojazd we własnym zakresie, przy zapisie prosimy o informację w jaki sposób będziecie docierać na miejsce, to pomożemy Wam się wzajemnie skomunikować.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na macie:)
Natalia i Janusz/ Joganika Szkoła Jogi
www.joganika.pl