Weekend z jogą w Beskidzie Wyspowym/ 24-26 marca 2023 - ODBYŁ SIĘ


Lubimy tu przyjeżdżać. Jeteśmy zauroczeni Beskidem Wyspowym i ośrodkiem, w którym odbywają się warsztaty. Spokój, wygoda, piękne widoki - tym własnie się otaczamy praktykując jogę i doświadczając siebie w "Bliżej Nieba".

      

Medytacja na dzień dobry, 2 praktyki jogi dziennie, czas wolny na spacery i rozmowy.
Z pensjonatu, w którym zamieszkamy można wyjść bezpośrednio na szlaki, np. na Śnieżnicę (1007 m.n.p.m). Najwyższym szczytem w Beskidzie Wyspowym jest Mogielica.

Będziemy praktykować w jasnej i przestrzennej sali z widokiem na góry.
Zamieszkamy w pokojach 2 i 3-osobowych o wysokim standardzie.

Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od długości praktyki. W tym także dla osób poczatkujących.

Termin: 24-26 marca / pt-nd
Gdzie: Wola Skrzydlańska, Pensjonat Bliżej Nieba (www.blizejnieba.eu)
Cena: od 920 zł

MIEJSCE:

Zamieszkamy w pensjonacie położonym na jednym z zielonych beskidzkich wzgórz. Góry widoczne są z wielu miejsc pensjonatu, więc będziemy mogli się nim cieszyć zarówno przy porannej medytacji, potem kawie czy owsiance jak i podczas praktyki jogi w specjalnie przeznaczonej do tego sali.

Na terenie ośrodka znajdują się sauny, która będą dostępna dla uczestników bezpłatnie, a za dodatkową opłatą będzie możliwość skorzystania również z innych usług jakie oferuje strefa Wellness&SPA, w tym również masaże.

Na górską wędrówkę można wyjść bezpośrednio z pensjonatu, gdzie przebiega czarny szlak prowadzący na Śnieżnicę, a stamtąd można iść na Ćwilin albo zejść do Kasiny i przejść się doliną.

   

POKOJE

Do dyspozycji mamy głównie pokoje 2osobowe. Są też 2 pokoje 3osobowe i 2 pokoje 4osobowe. Wszystkie pokoje z łazienką.

W pensjonacie do naszej dyspozycji będzie:
- biblioteka z okazałą kolekcją książek,
- strefa relaksu SPA ( bezpłatnie: sauna i balia z wodą ; płatnie: zabiegi, masaże, kąpiele solne itp.)

   

 

PROWADZĄCY

Natalia Staninska i Janusz Skubaczkowski - wyjazdy z jogą organizujemy od 5 lat, a nasza jogowa społeczność cały czas się powiększa. Naszą misją jest tworzenie sprzyjających warunków do zbudowania dobrej relacji ze swoim ciałem. Wyjazdy temu bardzo sprzyjają. Prowadzimy zajęcia z dużą uważnością i lubimy towarszyszyć innym w ich drodze.
Wierzymy, że poprzez jogę i szeroko pojęty świadomy ruch, możemy rozkwitać oraz cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem na co dzień.

Natalia praktykuję jogę od 13 lat, a uczę od 8 lat. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi metodą BKS Iyengara. Uwielbiam pracować subtelnie, terapeutycznie, z uważnością na relaks i regenerację. Specjalizuję się w pracy z powięzią oraz treningu dna miednicy. Ukończyłam również kurs nauczycielski Jogi Powięziowej Integralnie u Wojtka Karczmarzyka.
Od 2018 roku tworzę Szkołę Jogi Joganika w Katowicach.

Janusz od 25 lat łączę doświadczenie taneczne z praktyką jogi. Zaczynałem praktykować i uczyć jogi, kiedy jeszcze niewiele osób w Polsce o niej słyszało. Uczyłem się od najbardziej doświadczonych nauczycieli. Jestem również nauczycielem tańca współczesnego, choreografem, wykładowcą na kierunku Taniec Akademii Muzycznej w Katowicach. Spełniam się przede wszystkim jako pedagog i w pracy z ludźmi.

W 2020 roku stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, platformę Joganika OnlineTo internetowa szkoła jogi, przestrzeń domowej i bezpiecznej praktyki jogi.
Jeśli nigdy z nami nie praktykowałeś/aś i chcesz się przekonać, czy joga z nami jest dla Ciebie, spróbuj praktyki online z nami tutaj.

OPINIE O NASZYCH WYJAZDACH

"Jestem świeżo po weekendowym wyjeździe z Joganiką i z całego serca polecam tę szkołę. Natalia i Janusz swoimi zajęciami oraz stworzoną atmosferą naładowali moje wyczerpane "baterie" i zmobilizowali ciało do aktywnego wejścia w okres wiosny" Katarzyna Hajduk-Parkitna

"Bardzo rozwijające zajęcia i wspaniali prowadzący. Doskonałe połączenie humoru, uważności i indywidualnego podejścia do każdego praktykujacego. Serdecznie polecam wszystkim." Ewa Konieczny Folek

"Jestem świeżo po wyjeździe tygodniowym z Joganiką . Natalia i Janusz to świetni nauczyciele . W zajęciach było coś co bardzo sobie cenię - precyzja w tłumaczeniu szła w parze z uśmiechem , dokładne robienie figur z szeroko pojętym luzem . Bo właśnie po to ćwiczymy jogę ! Dziękuję i do zobaczenia na kolejnym wyjeździe !" Magda Szula-Wieczorek

"Poznałam Natalię i Janusza na weekendowym wyjeździe z jogą. Jestem zachwycona w jaki sposób prowadzą zajęcia oraz w jaki sposób tworzą super atmosferę grupy. Świetna energia :-) Zdecydowanie polecam!" Magdalena Cieśla

       

DLA KOGO - DLA KAŻDEGO
Na warsztaty zapraszamy joginów ćwiczących od dawna, jak i od wczoraj. Program zajęć będzie tak dopasowany, aby każdy mógł skorzystać. Metoda, którą prowadzimy zajęcia, daje możliwość praktyki wszystkim osobom bez względu na kondycje, stan ciała czy przebyte urazy.

HARMONOGRAM WYJAZDU
24 marca (piątek)
15.00- 17.30 przyjazd i zakwaterowanie
17.30 - praktyka jogi
19:00 kolacja
20.00 spotkanie zapoznawcze i organizacyjne

25 marca (sobota)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:30 praktyka jogi
12:00 obiad i czas wolny
16.30 regeneracyjna praktyka jogi
18:30 kolacja

26 marca (niedziela)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:30 praktyka jogi
12:00 obiad
13:00 pożegnanie

* Plan pobytu może ulec niewielkim zmianom.
___________________________________________________

CENA

- 920 zł za jedną osobę przy zgłoszeniu do 31.01
- 970 zł za jedną osobą przy zgłoszeniu po 31.01

W cenę wliczone są:
- 4 zajęcia jogi prowadzone przez certyfikowanych nauczyceli
- medytacje prowadzone
- 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami
- pełne wegetariańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)

   

ZAPISY I INFORMACJE
- zapisy prosimy kierować na maila: warsztaty@joganika.pl
- po potwierdzeniu mailowym, proszę o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 320 zł na konto
mBank 83 1140 2004 0000 3502 7789 2469
tytułem „joga marzec Beskid Wyspowy 2023”

Zadatek jest zwracany tylko, jeśli wyjazd zostanie odwołany z powodu organizatorów (szkołę jogi Joganika). Rezygnacja przez uczestnika z warsztatu później niż 7 dni przed datą rozpoczęcia wyjazdu łączy się z pokryciem pełnej kwoty za wyjazd.
Jeśli potrzebujesz faktury, zaznacz to przy zgłoszeniu.

DOJAZD:

We własnym zakresie. Przy zapisie prosimy o informację w jaki sposób będziecie docierać na miejsce, to pomożemy Wam się wzajemnie skomunikować. Jeśli możesz zaoferować transport, zaznacz to przy zgłoszeniu. 

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na macie w niecodziennych okolicznościach przyrody :)
Natalia i Janusz/ Joganika Szkoła Jogi
www.joganika.pl