Jak zacząć?


Dopiero zaczynasz przygodę z jogą?

Mamy dla Ciebie dwie propozycje.

Zacznij od Kursu dla początkujących wg metody Iyengara. To najlepsza opcja na start! Na kursie poznasz podstawowe pozycje jogi i będziesz rozwijał/a się w stałej grupie. Kurs rusza początkiem każdego miesiąca. Tutaj sprawdzisz termin najbliższego nowego kursu.

Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z jogą idealne będą dla Ciebie łagodne zajęcia: jogi powięziowej, Yin joga, joga dla kręgosłupa. Jeśli borykasz się z bólem i problemami zdrowotnymi, czujesz się zmęczony/a – zdecydowanie wybierz łagodne zajęcia.

Praktykujesz przynajmniej kilka miesięcy lub jesteś po kursie dla początkujących?

Zdecydowanie polecamy Jogę Ogólną, na której możesz rozwijać praktykę, poznawać nowe pozycje lub ich warianty, pogłębiając rozumienie siebie.

Dla osób które praktykują dłużej polecamy także "miękkie" formy pracy z ciałem takie jak: Jogę powięziową, Jogę dla kręgosłupa, Yin jogę, Jogę regeneracyjną. Miękkie metody wspierają nasz organizm niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze.

Chcesz praktykować bez wychodzenia z domu?

Dołącz do Joganiki Online. Szkoła Joganika Online to Platforma tworzona przez Natalię i Janusza, dla wszystkich, którzy chcą się bezpiecznie rozwijać w jodze, by czuć się lepiej i zdrowiej. Na naszej jogowej Platformie znajdziesz ponad 100 zajęć, na różnym poziomie zaawansowania! Ale nie to jest naważniejsze. Zajęcia układamy w przemyślany sposób, w Miesięczne Ścieżki Rozwoju. To znaczy, że nie musisz się zastanawiać jakie zajęcia wybrać. Idziesz ułożonym przez nas planem, w bezpieczny sposób! Tak jak w Szkole Jogi !

Na Platformie na stałe znajdziesz:

  • 9 Ścieżek Rozwoju (to aż 72 godzinne zajęcia)
  • Kurs jogi dla kręgosłupa
  • Kurs jogi dla początkujących
  • Program regeneracyjny - Łagodny powrót do jogi
  • Joga w czasie menstruacji
  • Powitanie Słońca (przewodnik)
  • Szybka joga na poranny rozruch

Dołącz do Joganiki Online tutaj: https://online.joganika.pl/