Zapisz się na kurs


Wyślij zgłoszenie

Powyższe dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego.
Treść korespondencji może podlegać archiwizacji.
Zasady ochrony danych osobowych: Polityka prywatności

O kursie dla poczatkujących ONLINE / maj

Kursy jogi dla początkujących cieszyły się zawsze dużym zainteresowaniem w naszej szkole. W kwietniu mieliśmy ruszyć z kolejnym kursem. Nie mogąc zrobić tego stacjonarnie, postanowiliśmy uruchomić kurs, ale ONLINE. Chcemy przenieść go w formie jak najbardziej zbliżonej do tej, którą realizowaliśmy na żywo w szkole. Kurs będzie dostępny u Ciebie w domu, o każdej porze, w jak największym kontakcie z prowadzącym.

Jak będzie odbywał się kurs?

- spotykamy się przez maj, 2 razy w tygodniu w zamkniętej grupie na Facebooku
- zajęcia będą się odbywać we wtorki i czwartki o godz.19.00 
- jeśli nie możesz być wtedy przed komputerem – nie szkodzi. Wszystkie nagrania zostaną zapisane, więc możesz praktykować o dogodnej dla siebie porze. Oznacza to, że daną lekcję możesz powtarzać do woli!
- pierwsze zajęcia kursowe 7 maja
- kurs jest procesem, przez który przejdziesz wspólnie z grupą i nauczycielem prowadzącym. Na kursie zostaniesz wprowadzony krok po kroku przez podstawowe pozycje jogi. Na każdych zajęciach poznasz coś nowego i poczujesz pierwsze pozytywne efekty praktyki jogi.

Do praktyki będziesz potrzebował matę (choć bez niej też sobie poradzisz), pasek (może być pasek do spodni, szlafroka itp.), kostkę drewnianą (może być gruba książka).

Tutaj możesz zobaczyć pierwsze zajęcia Kursu :

">

Czy kurs jest płatny?

Tak, kurs jest płatny. Dzielimy się z Tobą doświadczeniem, które zdobywamy od lat. Prowadzimy na co dzień szkołę jogi w Katowicach, w której pracujemy ze swoimi uczniami na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się na żywo, co oznacza, że są one w danym momencie prowadzone dla Ciebie.

Jest dużo jogi w internecie, czym różnią się Wasze zajęcia od tych na YT?

Tak, jest dużo darmowej jogi w internecie. Są to jednak pojedyncze filmiki, nie przeprowadzające systematycznie przez podstawy jogi. Nie odbywają się na żywo.
Kurs, który Ci proponujemy ma jak najbardziej odzwierciedlić bezpośrednie spotkanie w szkole.
To oznacza, że podczas kursu:

- jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, przez cały czas trwania kursu
- prowadzimy zajęcia na żywo, dzięki czemu łatwiej poczuć energię grupy i poczucie wspólnej praktyki
- odpowiadamy na potrzeby grupy
- wprowadzimy Cię krok po kroku w podstawy jogi, tak abyś po miesiącu praktyki czuł zmianę na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Szczególnie teraz jest to bardzo ważne.

Ile kosztuje kurs?

Miesiąc kursu online, czyli 8 spotkań, to inwestycja 98 zł. Jest to kwota niższa, niż spotkań na żywo w naszej stacjonarnej szkole. Ta inwestycja jest inwestycją w Twoje zdrowie, dobrą kondycję fizyczną i psychiczną

Jeszcze się zastanawiam, nie wiem czy ta forma jest dla mnie...

Możesz sprawdzić czy zajęcia są dla Ciebie, zapraszamy Cię na bezpłatną lekcję LIVE na naszym fanpejdżu Joganika Szkoła Jogi w poniedziałek 7 maja o godz. 19.00.
Wystarczy, że wejdziesz na nasz profil @joganika szkoła jogi i zaczniesz cwiczyć!

Jak mogę się zapisać?

Zapisy przyjmujemy przez Formularz zapisów lub mailowo: szkola@joganika.pl.
Odpowiemy na otrzymanego maila, podając dalsze szczegóły.

Do zobaczenia na wirtualnie!