Jesienny weekend z jogą - równowaga i regeneracja / 10-12 listopada 2023 - ODBYŁ SIĘ


Jesień to czas kiedy potrzebujemy o siebie zadbać bardziej niż zazwyczaj. Kiedy natura podpowiada nam, żeby zwolnić, my nadal jesteśmy w wirze codziennych spraw. Wtedy łatwo zapomnieć o sobie, o swoich potrzebach, a ciało upomina się o uwagę napięciem czy zmęczeniem.

Zdrowie nie jest statycznym stanem. Jest aktywnym dążeniem do równowagi. W dbaniu o swoje samopoczucie i równowagę pomaga nam joga. 
Podczas listopadowego weekendu poprzez jogę, świadmy ruch i oddech będziemy odnawiać swoje siły. Będziemy regenerować się poprzez aktywność oraz odpuszczenie, aby wrócić do równowagi w ciele. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli jogi Iyengara i jogi powięziowej integralnie. 

Chcemy aby weekend był dla Ciebie zapalnikiem do budowania nawyku, który można wprowadzić w jesienny czas. Tak aby wesprzeć swoje samopoczucie na co dzień.

Zapraszamy w miejsce, które zatopione jest w lesie. Namaste Jamno położone nieco ponad godzinę z Katowic, z przyjazym dojazdem trasą A1.

Termin: 10-12 listopada / pt-nd
Gdzie: Namaste Jamno (20 km od Częstochowy)
Cena: od 1050  zł

   

Miejsce

Namaste Jamno to piękna przestrzeń zatopiona w lesie. Oprócz urokliwego położenia, jest to miejsce z łatwym dojazdem ze Śląska, Małopolski czy Łodzi.

Zamieszkamy w 4 nowoczesnych, drewnianych domkach typu stodoła.
Ośrodek jest w lesie, więc będziemy mogli się nim cieszyć zarówno przy porannej medytacji, potem kawie i podczas praktyki jogi w specjalnie przeznaczonej do tego sali.
Do naszej dyspozycji są też rozwieszone między drzewami hamaki, miejsce na ognisko i podgrzewana balia z wodą.

      

Domki i pokoje

Do dyspozycji mamy 4 domki, w których są 2 dwusobowe pokoje. Łącznie mamy tylko 16 miejsc, więc wyjazd będzie kameralny. 
W każdym domku jest aneks kuchenny, strefa wypoczynku, łazienka, kawa i zioła.
* nie ma możliowści wzięcia pokoju jednooosobowego oraz osoby towarzyszącej, która nie praktykuje

      

Prowadzący weekend z jogą

Natalia Staninska i Janusz Skubaczkowski - wyjazdy z jogą organizujemy od 6 lat, a nasza jogowa społeczność cały czas się powiększa. Naszą misją jest tworzenie sprzyjających warunków do zbudowania dobrej relacji ze swoim ciałem. Wyjazdy temu bardzo sprzyjają. Prowadzimy zajęcia z dużą uważnością i lubimy towarszyszyć innym w ich drodze.
Wierzymy, że poprzez jogę i szeroko pojęty świadomy ruch, możemy rozkwitać oraz cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem na co dzień.

Natalia praktykuję jogę od 13 lat, a uczę od 8 lat. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi metodą BKS Iyengara. Uwielbiam pracować subtelnie, terapeutycznie, z uważnością na relaks i regenerację. Specjalizuję się w pracy z powięzią oraz treningu dna miednicy. Ukończyłam również kurs nauczycielski Jogi Powięziowej Integralnie u Wojtka Karczmarzyka.
Od 2018 roku tworzę Szkołę Jogi Joganika w Katowicach.
Janusz od 25 lat łączę doświadczenie taneczne z praktyką jogi. Zaczynałem praktykować i uczyć jogi, kiedy jeszcze niewiele osób w Polsce o niej słyszało. Uczyłem się od najbardziej doświadczonych nauczycieli. Jestem również nauczycielem tańca współczesnego, choreografem, wykładowcą na kierunku Taniec Akademii Muzycznej w Katowicach. Spełniam się przede wszystkim jako pedagog i w pracy z ludźmi.

W 2020 roku stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, platformę Joganika OnlineTo internetowa szkoła jogi, przestrzeń domowej i bezpiecznej praktyki jogi.
Jeśli nigdy z nami nie praktykowałeś/aś i chcesz się przekonać, czy joga z nami jest dla Ciebie, spróbuj praktyki online z nami tutaj.

Opinie od naszych wyjazdach

"Jestem świeżo po weekendowym wyjeździe z Joganiką i z całego serca polecam tę szkołę. Natalia i Janusz swoimi zajęciami oraz stworzoną atmosferą naładowali moje wyczerpane "baterie" i zmobilizowali ciało do aktywnego wejścia w okres wiosny" Katarzyna Hajduk-Parkitna

"Bardzo rozwijające zajęcia i wspaniali prowadzący. Doskonałe połączenie humoru, uważności i indywidualnego podejścia do każdego praktykujacego. Serdecznie polecam wszystkim." Ewa Konieczny Folek


Dla kogo

Na warsztaty zapraszamy joginów ćwiczących od dawna, jak i od wczoraj. Program zajęć będzie tak dopasowany, aby każdy mógł skorzystać. Metoda, którą prowadzimy zajęcia, daje możliwość praktyki wszystkim osobom bez względu na kondycje, stan ciała czy przebyte urazy.
 

Plan wyjazdu

10 listopada (piątek)
15.00 przyjazd i zakwaterowanie
18.00 kolacja
19.00 spotkanie zapoznawcze i organizacyjne
20.00 regeneracyjna praktyka jogi

11 listopada (sobota)
8:00 medytacja lub spacer medytacyjny
8:30 śniadanie + kawa 5 przemian
9:30 energetyzująca praktyka jogi
12:00 obiad i czas wolny
16.30 regeneracyjna praktyka jogi
18:30 kolacja

12 listopada (niedziela)
8:00 medytacja
8:30 śniadanie + kawa 5 przemian
9:30 energetyzująca praktyka jogi
12:00 zupa i deser
13:00 pożegnanie

*PLAN POBYTU MOŻE ULEC NIEWIELKIM ZMIANOM

Dodatkowe atrakcje    

W sobotę możemy skorzytać z kąpieli w ciepłej bali. Zuza właścicielka przygotuje nam kolacje w kotle na żywym ogniu. :) Wszystko w cenie wyjazdu.|

Dodatkowo płatne: masaż olejami i misami mocno relaksacyjny  210 zł 1,5h (jeśli jesteś zainetresowany/a prosimy o wcześniejsze zgłoszenie)

Cena

- 1050 zł przy zgłoszeniu do 28 sierpnia
- 1150 zł przy zgłoszeniu po 28 sierpnia

W cenę wliczone są:
- 4 zajęcia jogi prowadzone przez certyfikowanych nauczyceli
- medytacje prowadzone
- 2 noclegi w pokojach 2 osobowych z łazienkami o wysokim standardzie
- pełne wegetariańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
- ciepła balia i kolacja na ogniu   

Zapisy

- zapisy prosimy kierować na maila: warsztaty@joganika.pl

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w kwocie 250 zł.
Dane do rezerwacji prześlemy w mailu zwrotnym.

Zadatek jest zwracany tylko, jeśli wyjazd zostanie odwołany z powodu organizatorów (szkołę jogi Joganika). Rezygnacja przez uczestnika z warsztatu później niż 7 dni przed datą rozpoczęcia wyjazdu łączy się z pokryciem pełnej kwoty za wyjazd.
Jeśli potrzebujesz faktury, zaznacz to przy zgłoszeniu.

Dojazd

We własnym zakresie. Przy zapisie prosimy o informację w jaki sposób będziecie docierać na miejsce, to pomożemy Wam się wzajemnie skomunikować. Jeśli możesz zaoferować transport, zaznacz to przy zgłoszeniu. 

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na macie w niecodziennych okolicznościach przyrody :)
Natalia i Janusz/ Joganika Szkoła Jogi
www.joganika.pl