Majówka z jogą k. Kazimierza/ 1-5 maja 2024


Wyobraź sobie 5 niespiesznych dni, podczas których delektujesz się widokiem na jabłoniowy sad i nic nie musisz. Masz czas dla siebie, na spokojne i pyszne posiłki. Czas na pogłebioną pracę z ciałem. Czas by wziąć pełniejszy wdech i wydech. Czas na wszystko, na co nie masz przestrzeni na co dzień.

Wyobraź sobie, że wyjeżdżasz z majówki w wygodnym ciele, z dużą energią i ze spokojną głową. Spędź z nami 5 dni i 4 noce w Gołębniku koło Kazimierza Dolnego. 

    

  


Medytacja na dzień dobry, 2 praktyki jogi dziennie, czas wolny na spacery i rozmowy. Praktykując jogę blisko natury, możesz szybciej wrócić do stanu równowagi i lepszego samopoczucia. Na wyjazdach dbamy o zharmonizowaną praktykę jogi. Czas na aktywność i czas na odpoczynek. Dlatego poranne zajęcia są bardziej aktywne i energetyczne, a popołudniowe nastawione na regenerację, pracę z oddechem i powięzią. Codziennie rano spotykamy się na medytacji. Twój układ nerwowy uspokoi się, a ciało zacznie nabierać przestrzeni i swobody.

A dodatkowo, wszystko czego Twoja dusza zapragnie: spacery, rozmowy, śmiech! Jak na każdym wyjeździe na pewno spotkasz wspaniałych ludzi, nakarmisz się pysznym wege jedzeniem, odetchniesz świeżym powietrzem.

Wyjazd jest zarówno dla początkujących jak i już praktykujących. Nasze wyjazdy są kameralne, spodziewaj się nie więcej niż 18 osób.

Termin: 1- 5 maja / środa - niedziela
Gdzie: Gołębnik w Rzeczycy k. Kazimierza Dolnego 
Cena: od 2090 zł

Miejsce:

Lubimy organizować nasze warsztaty jogi w wyjątkowych miejscach. I do takiego właśnie chcemy Cię zaprosić.

Gołębnik to urokliwe miejsce zatopione w starym jabłoniowym sadzie, w którym można odnaleźć sielski spokój. Dookoła jest ogrom pięknego terenu i lasów - można przepaść podczas pieszych wycieszek! To miejsce stworzone do wyciszenia, korzystania z natury. A bliskość do Kazimierza Dolnego jest okazją do wycieczki i zwiedzania okolicy lub do wypadu na kawę i spacer nad Wisłą.
Nie odnajdziemy tu zasięgu ani wifi. Są za to 4 ha zrewitalizowanego gospodarstwa. W ogrodzie jest również staw kąpielowy w technologii natural swimming pool - prawdziwy basen bez chloru z wodą jak w górskim potoku.

Zamieszkamy w przestrzennych pokojach 2 i 3 osobowych. 

Wyjątkowe jedzenie 

Jak piszą gospodarze "Lubujemy się w goszczeniu i serwowaniu, bo wiemy, że jedzenie łączy i to właśnie przy wspólnym stole zawiązują się więzi. Kombinujemy z daniami kuchni regionalnej w wersji autorskiej z wykorzystaniem, głównie, produktów z zaprzyjaźnionych okolicznych gospodarstw. Lubimy testować nowe przepisy, a sezonowość to nasz główny składnik."

   

  

 

O nas, czyli kto prowadzi wyjazd

Natalia Staninska i Janusz Skubaczkowski - wyjazdy z jogą organizujemy od 6 lat, co daje ponad 40 wspaniałych wyjazdów. Nasza jogowa społeczność cały czas się powiększa. Naszą misją jest tworzenie sprzyjających warunków do zbudowania dobrej relacji ze swoim ciałem. Wyjazdy temu bardzo sprzyjają. Prowadzimy zajęcia z dużą uważnością i lubimy towarszyszyć innym w ich drodze.
Wierzymy, że poprzez jogę i szeroko pojęty świadomy ruch, możemy rozkwitać oraz cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem na co dzień.

Natalia praktykuję jogę od 13 lat, a uczę od 9 lat. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi metodą BKS Iyengara i Jogi Powięziowej w ujęciu integralnym. Uwielbiam pracować subtelnie, terapeutycznie, z uważnością na relaks i regenerację. Specjalizuję się w pracy z powięzią oraz treningu dna miednicy. Ukończyłam również kurs nauczycielski Jogi Powięziowej Integralnie u Wojtka Karczmarzyka.
Od 2018 roku tworzę Szkołę Jogi Joganika w Katowicach.

Janusz od 25 lat łączę doświadczenie taneczne z praktyką jogi. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi BKS Iyengara. Zaczynałem praktykować i uczyć jogi, kiedy jeszcze niewiele osób w Polsce o niej słyszało. Uczyłem się od najbardziej doświadczonych nauczycieli. Jestem również nauczycielem tańca współczesnego, choreografem, wykładowcą na kierunku Taniec Akademii Muzycznej w Katowicach. Spełniam się przede wszystkim jako pedagog i w pracy z ludźmi.

W 2020 roku stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, platformę Joganika OnlineTo internetowa szkoła jogi, przestrzeń domowej i bezpiecznej praktyki jogi.
Jeśli nigdy z nami nie praktykowałeś/aś i chcesz się przekonać, czy joga z nami jest dla Ciebie, spróbuj praktyki online z nami tutaj.

 

   

Opinie o naszych wyjazdach:

"Jestem świeżo po weekendowym wyjeździe z Joganiką i z całego serca polecam tę szkołę. Natalia i Janusz swoimi zajęciami oraz stworzoną atmosferą naładowali moje wyczerpane "baterie" i zmobilizowali ciało do aktywnego wejścia w okres wiosny" Katarzyna Hajduk-Parkitna

"Bardzo rozwijające zajęcia i wspaniali prowadzący. Doskonałe połączenie humoru, uważności i indywidualnego podejścia do każdego praktykujacego. Serdecznie polecam wszystkim." Ewa Konieczny Folek

"Byłam na wyjeździe z Joganiką w Miłośliwce i był to absolutnie wyjątkowy czas

"Poznałam Natalię i Janusza na weekendowym wyjeździe z jogą. Jestem zachwycona w jaki sposób prowadzą zajęcia oraz w jaki sposób tworzą super atmosferę grupy. Świetna energia :-) Zdecydowanie polecam!" Magdalena Cieśla          

Majówka dla każdego

Na warsztaty zapraszamy joginów ćwiczących od dawna, jak i od wczoraj. Program zajęć będzie tak dopasowany, aby każdy mógł skorzystać. Metoda, którą prowadzimy zajęcia, daje możliwość praktyki wszystkim osobom bez względu na kondycje, stan ciała czy przebyte urazy.

Możesz przyjechać solo lub wziąć ulubionego kompana lub kompankę. Płeć i wiek nie mają znaczenia!
Mamy to szczęście, że na nasze wyjazdy dołączają ciekawi i świetni ludzie. 

ZDJĘCIA Z NIEKTÓRYCH NASZYCH WYJAZDÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ.

   

Harmonogram wyjazdu

1 maja (środa)
15.00 przyjazd i zakwaterowanie
18:00 kolacja
19.00 spotkanie zapoznawcze i organizacyjne
20.00 regeneracyjna praktyka jogi

2 maja- 4 maja (czwartek-sobota)
8:00 medytacja
8:30  śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:00-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad i czas wolny
16.30 – 18.00 regeneracyjna praktyka jogi
18:30 kolacja

5 maja(niedziela)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:00-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad
13:00 pożegnanie

* Plan pobytu może ulec niewielkim zmianom.

Cena

- 2090 zł od osoby przy wpłacie zadatku do 31 stycznia
- 2290 zł od osoby/ przy wpłacie zadatku po 31 stycznia

W cenę wliczone są:
- 2 godzinne zajęcia jogi 2 razy dziennie + codzienne medytacje
- 4 noclegi
- pełne wegetariańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
+ gwarantowana dobra energia i odpoczynek!

DOJAZD:
We własnym zakresie. Jeśli nie masz jak dojechać, napisz do nas.

Zapisy

- zapisy prosimy kierować na maila: warsztaty@joganika.pl

JADĘ Z WAMI!

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w kwocie 490 zł.
Dane do rezerwacji prześlemy w mailu zwrotnym.

Zadatek jest zwracany tylko, jeśli wyjazd zostanie odwołany z powodu organizatorów (szkołę jogi Joganika). Rezygnacja przez uczestnika z warsztatu później niż 14 dni przed datą rozpoczęcia wyjazdu łączy się z pokryciem pełnej kwoty za wyjazd.
Jeśli potrzebujesz faktury, zaznacz to przy zgłoszeniu.

ZAPISY I INFORMACJE:
Natalia: tel. 517 650 697

Sredecznie zapraszamy,
Natalia & Janusz/ Joganika Szkoła Jogi