Majówka z jogą w górach / 29.04 - 3.05 2022 - odbyła się


Spędź z nami 5 dni i 4 noce, w miejscu, z którego rozpościerają się piękne widoki na Beskid Mały. To ok 1 h drogi z Katowic i ponad godzinę jazdy z Krakowa.

      

Medytacja na dzień dobry, 2 praktyki jogi dziennie, czas wolny na spacery i rozmowy.
Nowo powstały ośrodek, w którym zamieszkamy położony jest na stoku góry Bukowski Groń w Beskidzie Małym. Przepiękne widoki, otaczający klimat przyrodniczy gór, lasów, rzek i jezior sprzyja wyciszeniu oraz uwolnieniu sił witalnych, pozwalających na samoregenerację ciała i ducha. 

Będziemy praktykować w jasnej i przestronnej sali, z dużą ilością okien, które pozwolą na głębsze obcowanie z naturą.

Nasze wyjazdy są kameralne, spodziewaj się nie więcej niż 16 osób.

Mile widziani są jogini ćwiczący od dawna, jak i od wczoraj. Jeśli jesteś początkujący- bez obaw, poradzisz sobie. Jeśli praktykujesz już dłużej, pogłębisz swoją praktykę i być może odkryjesz coś nowego w tym, co już znasz :)

Termin: 29 kwietnia - 3 maja / piątek - wtorek
Gdzie: Porąbka, Ośrodek Dom Przebudzeń 
Cena: 1550 zł

MIEJSCE:

Zamieszkamy w nowo powstałym ośrodku położonym na stoku malowniczej góry Bukowski Groń we wsi Porąbka w Beskidzie Małym. Góry i Jezioro Międzybrodzkie widoczne są z wielu miejsc, więc będziemy mogli się nim cieszyć zarówno przy porannej medytacji, potem kawie czy owsiance jak i podczas praktyki jogi w specjalnie przeznaczonej do tego sali.

BESKID MAŁY posiada liczne szlaki turystyczne, które można przejść w niedługim czasie. Ze szczytów Beskidu Małego, takich jak z Góry Żar, Kiczery, Kocierzy, Jaworzyny, Czupla, Magurki Wilkowickiej czy Potrójnej rozciągają się przepiękne krajobrazy.

 

 

 

POKOJE

Do dyspozycji mamy 7 pokoi (5 pokoi 2osobowych, 3osobowy i jeden 4osobowy). Wszystkie pokoje są z prywatną łazienką. 

PROWADZĄCY

Natalia Staninska i Janusz Skubaczkowski - jesteśmy związani z ruchem od zawsze. Choć kształcimy się w tym samym nurcie jogi wg BKS Iyengara (oboje z dyplomem nauczycielskim Introductory II), to każdy z nas prowadzi jogę inaczej.
Natalia uwielbia pracować subtelnie, terapeutycznie, z uważnością na oddech, relaks i regenerację. Oprócz jogi Iyengara prowadzi zajęcia w nurcie Jogi powięziowej integralnie ( ukończyła kurs nauczycielski u Wojtka Karczmarzyka).
Janusz z powodzeniem rozbudza energię fizyczną, wprowadza przepływ w ciało. Te jakości opisują nas- jako osoby, także na życie. Całkiem dobrze się uzupełniamy. I uważamy, że zdrowe ciało, to ciało miękkie, ale i silne. Wierzymy, że poprzez jogę i szeroko pojęty świadomy ruch, możemy rozkwitać oraz cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem na co dzień.

Wspólnie prowadzimy Szkołę Jogi Joganika w Katowicach. Od ponad roku prowadzimy również internetową szkołę jogi (www.online.joganika.pl)
Jeśli nigdy z nami nie praktykowałeś/aś i chcesz się przekonać, czy joga z nami jest dla Ciebie, spróbuj praktyki online z nami (www.online.joganika.pl).

WYJĄTKOWE JEDZENIE
Jest wyjątkowe miejsce na mapie lokali z kuchnią wegetariańską w górach. Matecznik Vege Cafe & Bistro w Ustroniu jest knajpą stworzoną przez fantastycznych ludzi. Zdrowe, pyszne i ekologiczne dania roślinne to oczko w głowie Ani.

Ania gotowała już na kilku naszych wyjazdach i jesteśmy oczarowani. Będzie pysznie, zdrowo z sercem na talerzu.

             

DLA KOGO - DLA KAŻDEGO
Na warsztaty zapraszamy joginów ćwiczących od dawna, jak i od wczoraj. Program zajęć będzie tak dopasowany, aby każdy mógł skorzystać. Metoda, którą prowadzimy zajęcia, daje możliwość praktyki wszystkim osobom bez względu na kondycje, stan ciała czy przebyte urazy.

HARMONOGRAM WYJAZDU
29 kwietnia (piątek)
15.00- 16.00 przyjazd i zakwaterowanie
17.00 – 18.30 praktyka jogi
18:30 kolacja

30 kwietnia - 2 maja (sobota - poniedziałek)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:00-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad i czas wolny
16.30 – 18.00 regeneracyjna praktyka jogi
18:30 kolacja

3 maja (wtorek)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:00-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad
13:00 pożegnanie

* Plan pobytu może ulec niewielkim zmianom.
___________________________________________________

CENA

- 1550 zł / od osoby przy wpłacie zadatku do 31 marca
- 1650 zł/ od osoby/ przy wpłacie zadatku po 31 marca

W cenę wliczone są:
- zajęcia jogi
- 4 noclegi
- pełne wegetariańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
+ gwarantowana dobra energia i odpoczynek!

 Z uwagi na kameralność obiektu i wyjazdu osoby, które chcą towarzyszyć w wyjeździe płacą taką samą cenę jak osoby praktykujące.

   

ZAPISY
- zapisy prosimy kierować na maila: warsztaty@joganika.pl
- po potwierdzeniu mailowym, proszę o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 400 zł na konto
mBank 83 1140 2004 0000 3502 7789 2469
tytułem „joga majówka warsztat”

Zadatek jest zwracany tylko, jeśli wyjazd zostanie odwołany z powodu organizatorów (szkołę jogi Joganika). Rezygnacja z warsztatu na 3 dni przed lub w dniu warsztatu łączy się z pokryciem pełnej kwoty za wyjazd.

ZAPISY I INFORMACJE:
warsztaty@joganika.pl
Natalia: tel.  517 650 697

DOJAZD:
We własnym zakresie, przy zapisie prosimy o informację w jaki sposób będziecie docierać na miejsce, to pomożemy Wam się wzajemnie skomunikować.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na macie w niecodziennych okolicznościach przyrody :)
Natalia i Janusz/ Joganika Szkoła Jogi
www.joganika.pl