Warsztaty jogi powięziowej 13 kwietnia 2024 (sobota 10.30-13.00)


Warsztaty jogi powięziowej z Natalią Staninską
13 kwietnia (sb) - 10.30 - 13.00
 
Miednica, to nasze centrum kreatywności i witalności, miejsce z którego płynie obfitość i życie. Miednica poprzez centralne ułożenie, łączy dół ciała z górą ciała. Tak ważne miejsce, a jest to obszar z największą ilością napięć.
Napięcie w dnie miednicy, pachwinach, pośladkach powoduje szereg dolegliwości na poziomie samej miednicy, ale też w miejscach sąsiadujących (kolana, nogi, kręgosłup, brzuch). Ogranicza nam dostęp do odczuwania przyjemności, lekkości, swobody ruchu. Miednica jest fundamentem dla kręgosłupa, więc jej odżywienie i dobre ustawienie będzie wpływać na możliwość bezwysiłkowego wydłużenia kręgosłupa.
Poprzez praktykę powięziową, krok po kroku możemy uwalniać z napięć miednicę, przywracając jej neutralne ustawienie. Takie ustawienie będzie ogromnym wsparciem dla narządów brzucha jak i samego kręgosłupa. Będzie miało wpływ na całą resztę ciała.
Przywracanie czucia, miękkości, swobodnego ruchu, tworzenie przestrzeni w miednicy poprzez aktywowanie i odpuszczanie- to będą nasze drogowskazy podczas warsztatów jogi powięziowej. Będziemy tworzyć mapę percepcji naszej miednicy, która jest trójwymiarową strukturą angażującą wiele taśm powięziowych. Zapraszam, tym razem szczególnie kobiety.
 
DLA KOGO?
Warsztaty przeznaczone dla osób bez doświadczenia w jodze jak i praktykujących wiele lat. Dla każdego, kto chce pogłębić czucie ciała i rozblokować nagromadzone w nim napięcia. Dla wszystkich szukających balansu między ruchem i bezruchem oraz przyjemności w praktyce jogi.

Prowadząca:
Natalia Staninska - założycielka Joganiki. Dyplomowana nauczycielka jogi BKS Iyengara oraz Jogi Powięziowej Integralnie.
 
Inwestycja - 140 zł
Tylko 10 miejsc.
 
Zapisy:
Zapisz się wpłacając bezzwrotny zadatek 40 zł przez Panel Klienta:
- zaloguj się lub załóż konto w Panelu https://www.joganika.pl/panel-klienta
- wykup specjalny karnet "Warsztaty jogi powięziowej 13 kwietnia"
- to wszystko! Pozostałą kwotę wpłacasz w dniu warsztatu.
- na kilka dni przed warsztatem otrzymasz od nas maila organizacyjnego
* Rezygnacja z warsztatu dzień przed lub w dniu warsztatu łączy się z pokryciem pełnej kwoty.
 
Zapraszam,
Natalia / Joganika Szkoła Jogi