Weekend z jogą na Jurze/ 18 - 20 marca 2022 - odbył się


Marzec jest miesiącem w którym wychodzimy z zimowego stanu uśpienia i magazynowania energii. Początek wiosny pokazuje nam, że odradzamy się razem z naturą - w naszym organizmie uruchamiają się procesy oczyszczania, odzyskujemy witalność i energię.

Na warsztatach będziemy poprzez jogę wspierać proces odnowy organizmu po zimie. Zadbamy o równowagę między działaniem a odpuszczaniem i relaksem.

Chcemy Cię zabrać do zaprzyjaźnionego miejsca, na malowiniczą Jurę Krakowsko-Częstochowską - zaledwie 60 km od Katowic, a 80 od Krakowa.

Termin: 18 - 20 marca 2022 / od piątku do niedzieli
Gdzie: Trafo Base Camp, Podlesice
Cena: 730 zł

MIEJSCE
Trafo Base Camp usytuowane jest w Podlesicach, jednej z najczęściej odwiedzanych miejscowości związanych ze wspinaniem na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. To mekka dla wspinaczy, ale niech Cię to nie zmyli! 
W Trafo jest wszystko, żeby spędzić odżywiający weekend z jogą - w atmosferze luzu, spokoju, z praktyką na przestronnej i pięknej sali.

Podlesice słyną również z ciekawych szlaków rowerowych i pieszych. W okolicy na szlaku "Orlich Gniazd" znajdują się zamki w Mirowie, Bobolicach, Ogrodzieńcu, Ryczowie.

To przyjemne i klimatyczne miejsce stworzone z pasją przez wspaniałych właścicieli Aldonę i Marcina. Mówi się, że miejsce tworzą ludzie i tak właśnie jest w Trafo Base Camp!
W Trafo czekają na nas pokoje w duchu industrialnym, każdy z prywatną łazienką. O przepyszne i zdrowe jedzenie zadba Aldona, dla której wege jedzenie nie ma tajemnic.

     

DLA KOGO - DLA KAŻDEGO
Na warsztaty zapraszamy joginów ćwiczących od dawna, jak i od wczoraj. Program zajęć będzie tak dopasowany, aby mogły wziąć w nim udział zarówno osoby początkujące jak, jak również osoby które dłużej praktykują jogę. Metoda, którą prowadzimy zajęcia, daje możliwość praktyki wszystkim osobom bez względu na kondycje, stan ciała czy przebyte urazy.

Wstępny harmonogram wyjazdu

18 marca (piątek)
15.00- 16.00 przyjazd i zakwaterowanie
17.00 – 18.30 praktyka jogi
18.30 kolacja
20.00 - spotkanie organizacyjne

19 marca (sobota)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:00-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad i czas wolny
16.30 – 18.00 regeneracyjna praktyka jogi
18:30 kolacja

20 marca (niedziela)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:00-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad
13:00 pożegnanie

* Plan pobytu może ulec niewielkim zmianom.

     

POKOJE I UDOGODNIENIA

Do dyspozyji mamy pokoje 2 i 3 - osobowe, z prywatną łazienką. Przytulne pokoje ze ścianami inspirowanymi fotografią ścienną są wyposażone w czajnik. 


W ośrodku znajdziesz spokojną kawiarnię z barem, salę boulderową i sklep wspinaczkowy. Dostępna jest też wypożyczalnia rowerów.

Przez cały pobyt można bezpłatnie korzystać ze ścianki wspinaczkowej, znajdującej się na terenie obiektu. Za dodatkową opłatą jest możliwość zorganizowania wyjścia w skały z instruktorem. Cena jest uzależniona od ilości chętnych.

PROWADZĄCY

Natalia Staninska i Janusz Skubaczkowski - jesteśmy związani z ruchem od zawsze. Choć kształcimy się w tym samym nurcie jogi wg BKS Iyengara (oboje z dyplomem nauczycielskim Introductory II), to każdy z nas prowadzi jogę inaczej.
Natalia uwielbia pracować subtelnie, terapeutycznie, z uważnością na oddech, relaks i regenerację. Oprócz jogi Iyengara prowadzi zajęcia w nurcie Jogi powięziowej integralnie ( ukończyła kurs nauczycielski u Wojtka Karczmarzyka).
Janusz z powodzeniem rozbudza energię fizyczną, wprowadza przepływ w ciało. Te jakości opisują nas- jako osoby, także na życie. Całkiem dobrze się uzupełniamy. I uważamy, że zdrowe ciało, to ciało miękkie, ale i silne. Wierzymy, że poprzez jogę i szeroko pojęty świadomy ruch, możemy rozkwitać oraz cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem na co dzień.

Wspólnie prowadzimy Szkołę Jogi Joganika w Katowicach. Od roku prowadzimy również internetową szkołę jogi (www.online.joganika.pl)
Regularnie bierzemy udział w warsztatach z międzynarodowymi nauczycielami i nieustannie się szkolimy. Prowadzimy zajęcia z energią i oddaniem, ale też z uwagą na precyzyjne wykonywanie pozycji i bezpieczeństwo praktyki. Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj.
Jeśli nigdy z nami nie praktykowałeś/aś i chcesz się przekonać, czy joga z nami jest dla Ciebie, spróbuj praktyki online z nami (www.online.joganika.pl).

CENA

730 zł za jedną osobę.

W cenę wliczone są:
- zajęcia jogi
- 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami
- pełne wegetariańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
oraz * nielimitowany dostęp do bulderowni (ścianki wspinaczkowej)

350 zł - osoba towarzysząca (w miarę dostępności miejsc). 

ZAPISY
- zapisy prosimy kierować na maila: warsztaty@joganika.pl
- po potwierdzeniu mailowym, proszę o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 250 zł na konto
mBank 83 1140 2004 0000 3502 7789 2469
tytułem „joga marzec warsztat”

Zadatek jest zwracany tylko, jeśli wyjazd zostanie odwołany z powodu organizatorów (szkołę jogi Joganika). Rezygnacja z warsztatu na 3 dni przed lub w dniu warsztatu łączy się z pokryciem pełnej kwoty za wyjazd.

ZAPISY:
warsztaty@joganika.pl
tel.  517 650 697

DOJAZD:
We własnym zakresie, przy zapisie prosimy o informację w jaki sposób będziecie docierać na miejsce, to pomożemy Wam się wzajemnie skomunikować.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na macie w niecodziennych okolicznościach przyrody :)
Natalia i Janusz/ Joganika Szkoła Jogi
www.joganika.pl