Wrześniowy weekend z jogą w Porąbce/ 24-26 września 2021 - odbył się


Spędź z nami wrześniowy weekend, w miejscu, z którego rozpościerają się piękne widoki na Beskid Mały. To ok 1 h drogi z Katowic i ponad godzinę jazdy z Krakowa.

      

Medytacja na dzień dobry, 2 praktyki jogi dziennie, czas wolny na spacery i rozmowy.
Nowo powstały ośrodek, w którym zamieszkamy położony jest na stoku góry Bukowski Groń w Beskidzie Małym. Przepiękne widoki, otaczający klimat przyrodniczy gór, lasów, rzek i jezior sprzyja wyciszeniu oraz uwolnieniu sił witalnych, pozwalających na samoregenerację ciała i ducha. 

Będziemy praktykować w jasnej i przestronnej sali, z dużą ilością okien, które pozwolą na głębsze obcowanie z naturą.

Mile widziani są jogini ćwiczący od dawna, jak i od wczoraj. Jeśli jesteś początkujący- bez obaw, poradzisz sobie. Jeśli praktykujesz już dłużej, pogłębisz swoją praktykę i być może odkryjesz coś nowego w tym, co już znasz :)

Termin: 24-26 września / pt-nd
Gdzie: Porąbka, Ośrodek Dom Przebudzeń (www.domprzebudzen.pl)
Cena: 770 zł

MIEJSCE:

Zamieszkamy w nowo powstałym ośrodku położonym na stoku malowniczej góry Bukowski Groń we wsi Porąbka w Beskidzie Małym. Góry i Jezioro Międzybrodzkie widoczne są z wielu miejsc, więc będziemy mogli się nim cieszyć zarówno przy porannej medytacji, potem kawie czy owsiance jak i podczas praktyki jogi w specjalnie przeznaczonej do tego sali.

BESKID MAŁY posiada liczne szlaki turystyczne, które można przejść w niedługim czasie. Ze szczytów Beskidu Małego, takich jak z Góry Żar, Kiczery, Kocierzy, Jaworzyny, Czupla, Magurki Wilkowickiej czy Potrójnej rozciągają się przepiękne krajobrazy.

 

   

 

POKOJE

Do dyspozycji mamy 7 pokoi (5 pokoi 2osobowych, 3osobowy i jeden 4osobowy). Wszystkie pokoje są z prywatną łazienką. 

PROWADZĄCY
Natalia Staninska i Janusz Skubaczkowski - jesteśmy związani z ruchem od zawsze. Choć kształcimy się w tym samym nurcie jogi wg BKS Iyengara (oboje z dyplomem nauczycielskim Introductory II), to każdy z nas prowadzi jogę inaczej. Natalia uwielbia pracować subtelnie, terapeutycznie, z uważnością na oddech, relaks i regenerację. Janusz z powodzeniem rozbudza energię fizyczną, wprowadza przepływ w ciało. Te jakości opisują nas- jako osoby, także na życie. Całkiem dobrze się uzupełniamy. I uważamy, że zdrowe ciało, to ciało miękkie, ale i silne. Wierzymy, że poprzez jogę i szeroko pojęty świadomy ruch, możemy rozkwitać oraz cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem na co dzień.

Wspólnie prowadzimy Szkołę Jogi Joganika w Katowicach. Od roku prowadzimy również internetową szkołę jogi (www.online.joganika.pl)
Regularnie bierzemy udział w warsztatach z międzynarodowymi nauczycielami i nieustannie się szkolimy. Prowadzimy zajęcia z energią i oddaniem, ale też z uwagą na precyzyjne wykonywanie pozycji i bezpieczeństwo praktyki. Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj.
Jeśli nigdy z nami nie praktykowałeś/aś i chcesz się przekonać, czy joga z nami jest dla Ciebie, spróbuj praktyki online z nami (www.online.joganika.pl).

DLA KOGO - DLA KAŻDEGO
Na warsztaty zapraszamy joginów ćwiczących od dawna, jak i od wczoraj. Program zajęć będzie tak dopasowany, aby każdy mógł skorzystać. Metoda, którą prowadzimy zajęcia, daje możliwość praktyki wszystkim osobom bez względu na kondycje, stan ciała czy przebyte urazy.

HARMONOGRAM WYJAZDU
24 września (piątek)
15.00- 16.00 przyjazd i zakwaterowanie
17.00 – 18.30 praktyka jogi
18:30 kolacja

25 września (sobota)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:00-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad i czas wolny
16.30 – 18.00 regeneracyjna praktyka jogi
18:30 kolacja

26 września (niedziela)
8:00 medytacja
8:30 lekkie śniadanie/ owsianka/ herbata, kawa
9:00-11:00 praktyka jogi
12:00 obiad
13:00 pożegnanie

* Plan pobytu może ulec niewielkim zmianom.
___________________________________________________

CENA

770 zł / od osoby 

W cenę wliczone są:
- zajęcia jogi
- 2 noclegi
- pełne wegetariańskie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
+ gwarantowana dobra energia i odpoczynek!

 

   

ZAPISY
- zapisy prosimy kierować na maila: warsztaty@joganika.pl
- po potwierdzeniu mailowym, proszę o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 350 zł na konto
mBank 83 1140 2004 0000 3502 7789 2469
tytułem „joga wrzesień warsztat”

Zadatek jest zwracany tylko, jeśli wyjazd zostanie odwołany z powodu organizatorów (szkołę jogi Joganika). Rezygnacja z warsztatu na 3 dni przed lub w dniu warsztatu łączy się z pokryciem pełnej kwoty za wyjazd.

ZAPISY:
warsztaty@joganika.pl
Natalia: tel.  517 650 697

DOJAZD:
We własnym zakresie, przy zapisie prosimy o informację w jaki sposób będziecie docierać na miejsce, to pomożemy Wam się wzajemnie skomunikować.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na macie w niecodziennych okolicznościach przyrody :)
Natalia i Janusz/ Joganika Szkoła Jogi
www.joganika.pl